Karmienie ego – blogowy łańcuszek.

Życie dopisało ciąg dalszy mojego wpisu o blogosferze.
Dostałem wiadomość, że Wasp wymieniła swojak.info wśród swoich ulubionych blogów.
Tym samym dotarł do mnie łańcuszek sprawiania przyjemności zaprzyjaźnionym blogom pod hasłem „The Versatile Blog”. Oto jego zasady:

1. Podziękuj i napisz adres blogu, który wręczył Ci nagrodę .
2. Napisz 7 faktów o sobie.
3. Podaj siedem blogów, na której najczęściej i najchętniej wchodzisz.
4. Powiadom blogi o wygranej.

1. Wasp (z http://minimalistkaa.blogspot.com/), serdecznie Ci dziękuję. Miło mi, że lubisz tu zaglądać.

2. (i) Wcieliłem się w Łukasza Swojaka w styczniu 2008; (ii) narzuciłem sobie  zasadę publikowania nowego wpisu w każdą środę ok. 18:30; (iii) mam dobre i szczęśliwe życie; (iv) uwielbiam podróże; (v) dobrze odnajduję się w nowym środowisku; (vi) cieszy mnie bliskość lasu; (vii) mam sporo do zrobienia.

3.  W kolejności alfabetycznej, z blogów po polsku, stan na dziś (zmienia się często): http://appfunds.blogspot.com  (bo jest moim głównym, informatorem ekonomicznym), http://www.kartkazpodrozy.eu  (bo lubię), http://laitman.pl/(bo mnie inspiruje),  http://minimalistkaa.blogspot.com/(bo brzmi prawdziwie), http://olgierd.bblog.pl/ (bo cenię to co robi), http://porcelanka.wordpress.com/ (bo tam pięknie), http://pytania.wordpress.com (bo brzmi mądrze).

4. Postaram się (tj. wysyłam e-mail, tam gdzie autorzy podali go na blogu).

7 myśli nt. „Karmienie ego – blogowy łańcuszek.

  1. Aleksandra (secretisfaith)

    O też chcę takie coś zrobić na swoim blogu ! 😉 na pewno też tam będziesz, bo lubię wchodzić i czytać twojego bloga, niestety na razie mój blog przeżywa kryzys ponieważ jakiś czubek usunął mi wczoraj bazę danych ze wszystkimi wpisami odzyskałam tylko część wpisów z komentarzami a resztę musiałam skopiować z googlowej kopii, co za chamstwo. Dobra ale tu nie o tym dzięki za inspirację 😉

    pozdrawiam.

  2. Swojak Autor wpisu

    Aleksandro, to jest łańcuszek, do którego dostałem się, bo Wasp wymieniła mój blog po tym jak ktoś inny wyróżnił jej blog. Czyli każdy z nas wyróżnia siedem innych blogów.
    Może nie musisz czekać na wyróżnienie i sama zrealizuj punkty 2, 3 i 4?

Możliwość komentowania jest wyłączona.